Povinné ručení 2011 a 2012

Posted on Říjen 29th, 2011 in Povinné ručení by admin


Nejlevnější povinné ručení, čteme dnes a denně všude.

Ale je skutečně to nejlepší  povinné ručení skutečně tím nejlevnějším. Dá se říci, že jak kdy. Samotné povinné ručení, které je cenově např. o třídu níž musí být zákonitě o něco ošizeno. Zpravidla to mohou být nižší pojistné limity, nebo pojišťovna, která nevyplácí plné pojistné plnění v případě, že zaviníte dopravní nehodu. Samozřejmě Vám to může být naprosto jedno.Zákonné pojištění máte, jste tedy kryti pro případ, že způsobíte dopravní nehodu. O poznání hůře na tom bude řidič, kterého nabouráte. Teprve pak se pozná, zdali levné povinné ručení je i ručením kvalitním, nebo alespoň dostačujícím.  Představte si úplně jednoduchou situaci, kdy svou nepozorností způsobíte dopravní nehodu.

Vážně někoho zraníte a on pak z Vaší pojistky auta nedostane skoro nic. Tento článek nemá za úkol odradit Vás od ručení, které je nejlevnější, nýbrž pobídnout  nás všechny zamyslet se nad tím,  zdali i takové ručení plní bezezbytku svůj úkol, chránit oběti dopravních nehod a finančně jim pomáhat.

Pokud tedy vybíráte poviné ručení, vždy si nejprve prověřte, jak se lidé vyjadřují o té které pojišťovně. Na internetu je celá řada možností, kde zjistit cenu povinného ručení a zároveň se podívat i na reference jednotlivých pojišťoven a především pak samotného produktu povinného ručení.

Ceny povinné ručení naleznete např. zde: kalkulačka ručení nebo také zde: kalkulačka levného ručení. Nové finanční fórum Spočítáme.cz Vám naopak poradí, které povinné ručení vzít a které naopak nebrat. Naleznete zde celou řadu zkušeností, jak s pojišťovnami, jak i se samotným řešením pojistných událostí – to, když Vás někdo nabourá.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist