Půjčky bez registru

Posted on Červen 20th, 2016 in Půjčky by admin


Může to být pozdě zaplacený nedoplatek za energie, stejně jako pozdě zaplacený paušál, popřípadě také naprostá klasika, a to pozdě zaplacené splátky. To vše vede k tomu, že nás úvěrová společnost zapíše do bankovního, nebo nebankovního registru. Takové registry se následně využívají ve chvíli, kdy si bereme půjčku, a to k posouzení naší bonity. Pokud i vy v takovém registru figurujete, rozhodně je pro vás výhodné poptávat půjčky bez registru. A to z toho důvodu, že ty do něho nenahlížejí. To znamená výhodu v tom, že i když máte statut problémového klienta, nemusíte se bát toho, že byste na požadovanou částku nedosáhli.


Jaké výhody půjčky bez registru mají?

Tento typ úvěrového produktu určitě nadchne i svými několika výhodami. Mezi ty patří třeba to, že díky neověřování finanční historie může být celý proces schválení o mnoho rychlejší. Stejně tak mají půjčky bez registru výhodu i v tom, že peníze může dostat bez problémů i ten, kdo je v registru uvedený jenom omylem, a to z toho důvodu, že pouze o pár dní později zaplatil splátku. Další výhodou je i dostupnost daných půjček, jelikož mnoho poskytovatelů již pochopilo, že registr určitě není objektivním nástrojem k tomu, jak zjišťovat bonitu klienta.

Jestliže hledáte informace o půjčkách, můžete se podívat na náš web, kde srovnáváme půjčky.

Hlavně v v nebankovním segmentu

Pokud tedy půjčky bez registru, rozhodně je najdete v oblasti nebankovního segmentu, jelikož ten je s výhodnými podmínkami přímo spojený. A tak zatímco banky registry stále hojně využívají, soukromí poskytovatelé je neberou v potaz vůbec, nebo pouze jako doplňkové hodnotící kritérium s minimální váhou. A tak kdo neuspěje u banky, má téměř stoprocentní jistotou toho, že mu půjčky bez registru pomohou. A to ať už potřebuje jenom pár tisíc korun před výplatou, klasickou půjčku v řádech desetitisíců, nebo třeba i několik milionů korun českých. To vše jsou možnosti, které daný typ půjčky umí nabídnout.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist