Insolvence kalkulačka

Posted on Červenec 31st, 2013 in Oddlužení by lucie


Zachraňte se před exekutorem

V dnešní hektické a poměrně problémové době se stále více lidí dostává do situace, kdy nejsou schopni splácet své závazky. Jednu půjčku řeší druhá a nakonec to dojde až do chvíle, kdy už je finanční situace neúnosná a na dveře pomalu začnou klepat exekutoři. Stres, domácí neshody, pocit bezvýchodnosti – to vše je spojené s neschopností splácet. Jak se z této situace dostat? Řešením je insolvence.Jedinou legální a také rozumnou cestou, jak se v této situaci zachovat a zabránit zabavení majetku exekutory, je oddlužení podle insolvenčního zákona, tedy insolvence. Při insolvenci vyhlásíte takzvaný osobní bankrot, při němž vám pak dojde ke sjednocení všech závazků od všech věřitelů.

Proč je insolvence výhodná

Insolvence ochraňuje dlužníka od všech exekucí a soudních vymáhání, nedochází k narůstání dlužné částky, dlužník může nadále vlastnit veškerý majetek, splátky jednotlivých pohledávek se sníží a také je možné odpustit část dluhu. O všem ale musí rozhodnout soud.

Jak spočítat insolvenci

Pokud přemýšlíte o insolvenci, tedy o vyhlášení osobního bankrotu a nevíte, zda na něj máte nárok, využijte kalkulačky insolvence. Kalkulačka insolvence vám rychle spočítá, zdá máte nárok na vyhlášení osobního bankrotu. V potaz se bere čistý měsíční příjem, váš rodinný stav, zda vyživujete děti a celková výše vašich dluhů.

Jak na insolvenci

Ať už vám kalkulačka insolvence ukáže, zda máte nebo nemáte na vyhlášení osobního bankrotu nárok, vždy se v případě velkých finančních problémů obraťte na odborníky. Vyhledejte si na internetu kontakt na společnosti, které se insolvencemi a finančními problémy zabývají a kontaktujte je. Prvotní konzultace bývá u většiny solidních společností zdarma.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist