Krátkodobé půjčky a jejich výhody

Posted on Prosinec 23rd, 2016 in Půjčky by admin


 

Krátkodobé půjčky jsou opravdu v kurzu. Jsou způsobem, jak si půjčit rychle a jednoduše. Jsou krátkodobé půjčky výhodné? Do několika málo minut máte na účtu i několik desítek tisíc korun. To je přece lákavé! Můžete si koupit cokoliv.


Některým poskytovatelům se prostě raději vyhněte. Těmi horšími poskytovateli, kteří z hlediska výhodnosti nejsou zrovna ideální volbou pro vás, začneme.

Tři hlavní důvody:

  • Vysoká úroková sazba
  • Vysoké poplatky i za první prodloužení splatnosti
  • Výrazné sankce při zpoždění plateb

Zajímejte se zejména o úrokovou sazbu. V rámci měsíčního termínu splatnosti, tedy 30 dnů, může být až 30 %. Půjčíte si 1000 Kč a vrátíte o celých 300 korun navíc, tedy 1300 Kč.

Na trhu najdete i takové poskytovatele, kde najdete úrokové sazby v nižších jednotkách daných procent. Krátkodobé půjčky jsou pak mnohdy výhodnější, než například úroky v bance.

Z 1000 Kč pak zaplatíte v rámci jednoho měsíce pouze 33 Kč navíc. Zde už můžeme mluvit o přijatelném úvěru. Poplatek při prodloužení splatnosti by se měl podobat klasickému úroku.

Půjčit si zdarma a za vysoce jednoduchých podmínek se opravdu vyplatí. To se vám poštěstí poprvé, a pokud peníze v daném termínu řádně splatíte. Následně budeme vracet pouze tolik, kolik jste si půjčili. Příkladem je třeba Planetpujcka.cz, která patří mezi vyhledávané možnosti v oblasti, kterou jsou krátkodobé půjčky. Žádost, její podání a vyřízení je jednoduché a rychlé.

Zvažte důkladně možnosti krátkodobé půjčky

Jednotlivé parametry těchto půjček se prostě mohou lišit. Je tedy dobré vždy zvážit svoji konkrétní volbu a také danou situaci, ve které se zrovna nacházíte. Jedině tak je možné nedostat se do výrazných dluhových problémů. Pokud tedy konkrétní úvěr opravdu nutně potřebujete, zvolte si tu pravou formu krátkodobé rychlé půjčky. Pokud takto chcete řešit třeba jinou půjčku nebo pokud si opravdu kupujete zbytečnosti, zvažujte dvojnásob.  Pak je lepší se půjčce vyhnout a nechat si ji až na dobu, kdy bude opravdu a nevyhnutelně nezbytná.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist