Srovnání cen plynu vám pomůže při výběru nového dodavatele

Posted on Květen 23rd, 2016 in Kalkulace ceny plynu by admin


Při vyúčtování máte pravidelně nedoplatek za elektřinu a plyn? Je na čase změnit dodavatele. V nabídce dnešních dodavatelů není lehké se orientovat. Na pomoc přichází srovnání cen plynu, díky kterému si snadno uděláte obrázek o nejvýhodnější nabídce pro konkrétní domácnost.

Samotná změna dodavatele plynu není nijak složitý proces. Stačí si vybrat nového dodavatele a kontaktovat jej. Vše ostatní za vás již vyřídí pracovníci konkrétní společnosti. Přechod k jinému poskytovateli trvá dva měsíce, je proto vhodné řešit změnu co nejdříve.Jak na srovnání cen plynu

Pro využití srovnání cen plynu stačí vyhledat příslušný portál. Některé nabízí také srovnání půjček, pojištění a dalších služeb. Potřebujete mít u sebe poslední vyúčtování za plyn, ze kterého potřebné údaje vepíšete do kalkulátoru. Chytrá kalkulačka vám za pár minut ukáže u kterého dodavatele ušetříte a jaký konkrétní produkt je pro vás vhodný. Srovnání cen i změna dodavatele plynu nejsou nijak zpoplatněny. Srovnání je naprosto nezávislé a pravidelně aktualizované.

Srovnání půjček ještě dnes

Srovnání cen energií i srovnání půjček je výhodné zejména pro ty, kdo nemají přehled o finančních produktech a službách na trhu. Díky tomu můžete ušetřit tisíce korun na poplatcích. Díky srovnání si můžete vybrat ty nejvýhodnější produkty s nízkým úročením, podle typu půjčky i dalších důležitých informací, které jsou ke všem produktům vždy k dispozici. Jednotlivé nabídky jsou srovnány od nejvýhodnější nabídky, k těm nejméně výhodným. Ve srovnání si můžete porovnávat krátkodobé půjčky, dlouhodobé půjčky, bankovní i nebankovní produkty, ale i hypotéky a produkty na konsolidaci. V porovnání jsou pouze ověření poskytovatelé, nemusíte se obávat podvodných produktů s nesmyslnými poplatky předem.

TOPlist