Zaplo.cz – online krátkodobé půjčky a prvotřídní služby

Posted on Září 3rd, 2014 in Nezaradené by lucie


Nenechte se stresovat finančními problémy. Vyřešte nedostatek financí rychle, pohodlně a férově. Pokud vám stačí pouze menší částka, pak využijte bezúčelové úvěry, které jsou poskytovány na cokoliv. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze využijete. Ať už vám chybí peníze před výplatou, potřebujete zaplatit opravu auta nebo nečekanou složenku, je jen na vás, na co krátkodobé půjčky využijete.


První půjčka zdarma

Peníze si teď dokonce můžete půjčit zdarma. Nevěříte? Pak navštivte společnosti Zaplo.cz a přesvědčte se. Pokud žádáte u společnosti Zaplo Finance s.r.o. o online půjčku poprvé a splníte všechny podmínky smlouvy, především zaplatíte vaši půjčku včas, pak v den splatnosti zaplatíte jen tolik, kolik jste si půjčili – žádné úroky navíc.

Jak si půjčit?

U Zaplo.cz je možnost vyřídit si krátkodobé půjčky opravdu jednoduchá. Stačí navštívit webové stránky společnosti a zažádat si prostřednictvím online formuláře. Pro získání půjčky musíte mít české občanství, být stařší 18 let, mít bankovní účet v bance, která se nachází na území České republiky a nebýt v registru neplatičů. K žádosti o půjčku pak budete potřebovat kopii platného občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti s fotografií.

První půjčka až pět tisíc

První půjčka od Zaplo Finance s.r.o. může být od jednoho tisíce až do pěti tisíc korun. Splatnost půjčky je nastavena na 30 dní. Pokud tento termín dodržíte, máte vaši první půjčku zcela zdarma. Po úspěšném splacení vašeho prvního úvěru vám bude nabídnuta možnost postupně zvyšovat částku, kterou si můžete půjčit.

Půjčka bez ručitele

Abyste si mohli půjčit u Zaplo.cz, tak zde platí to samé, co nabízí Zaimo rychlá půjčka, a to, že nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka. Nikdo tak nemusí vědět, že jste si půjčili. Stačí vyplnit žádost, po jejímž úspěšném dokončení obrdžíte vyrozumnění do několika minut, zda jste půjčku získali či nikoliv.

Peníze během pár minut

Platby od Zaplo.cz jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš účet, takže v závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut.

Pokud si chcete zažádat o půjčku Zaplo.cz, stačí navštívit internetové stránky společnosti, nebo se obrátit na zákaznický servis na čísle 225 852 311, případně na e-mail info@zaplo.cz.

 

 


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist