Půjčka Topfinanc

Posted on Duben 3rd, 2015 in Půjčky by admin


Pohořeli jste u banky? Hledáte někoho, kdo vám půjčí peníze rychle a naprosto jednoduše? Pokud i vy hledáte vhodného poskytovatele půjček, pak můžete využít služeb společnosti Topfinanc, která nabízí několik typů půjček.

Díky široké škále nabídky nebankovních úvěrů, které jsou děleny do tří kategorií (malá půjčka, půjčka pro zaměstnance a půjčka pro podnikatele (vyzkoušeli jste už Citi půjčku), si mohou půjčit klienti potřebující rychlou krátkodobou půjčku, zaměstnanci požadující půjčku až do výše 80 000 Kč nebo podnikatelé.Pojďme se nyní na jednotlivé typy úvěrů poskytovaných Topfinanc podívat podrobněji. Upozorňujeme však na to, že Topfinanc není poskytovatelem, spíše zprostředkovatelem půjček mezi žadatelem a věřitelskou, úvěrovou společností.

Malá půjčka od Topfinanc

S malou půjčkou od Topfinanc získáte peníze ve výši od 1 000 Kč do 5 000 Kč. Tento typ půjčky poskytují tři úvěrové společnosti, a to CreditON, Zaplo a Tommy Stachi.

 

CreditON

-          Pro zaměstnance

-          Půjčka do 20 000 Kč (první půjčka do 4 000 Kč)

-          Splatnost do 30 dní

-          Bez dokládání příjmu

-          Nahlíží do registru dlužníků

Zaplo

-          Pro zaměstnance

-          Půjčka od 1 000 č do 12 500 Kč (první půjčka do 5 000 Kč)

-          Splatnosti do 30 dní

-          Doložení příjmu i nahlížení do registru

Tommy Stachi

-          pro zaměstnance, podnikatele, důchodce, žena na MD

-          splatnost od 6 do 10 měsíců

-          doložení příjmu

-          bez nahlížení do registru

Půjčka pro zaměstnance

Půjčka pro zaměstnance je určená osobám s trvalým pobytem v ČR, ve věku od 18 do 65 let, doložitelným pravidelným příjmem a v pracovním poměru (nikoli však ve zkušební době). Volit můžete buď hotovostní půjčku do 25 000 Kč, nebo bezhotovostní půjčku do 80 000 Kč. Půjčka je poskytována bez nahlížení do registru a bez ručitele.

Podnikatelská půjčka

Podnikatelská půjčka je poskytována jako bezúčelný úvěr ve výši od 10 000 Kč do 50 000 Kč, nebo jako účelový úvěr od 30 000 Kč do 300 000 Kč na 12 až 48 měsíců. Půjčka je poskytována bez ručitele a nahlížení do registru.

Na stránkách společnosti pak naleznete, jaké doklady budete k vyřízení půjčky potřebovat.

 

 

 

 

 

 


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist