Rychlá půjčka

Posted on Prosinec 3rd, 2016 in Půjčky by admin


Rychlá půjčka

Pronto půjčka je snadno dostupná i pro vás

Hlavním požadavkem každého člověka, který si potřebuje půjčit peníze, bývá obvykle rychlost. Důležitá je rovněž absence zbytečného papírování, pátrání v registrech dlužníků, sdělování účelu půjčky nebo požadavku na předložení potvrzení o příjmech.


Vedle těchto základních podmínek je rozhodující také nízký úrok, nízké splátky a možnost dohody o termínu splacení, který bude vyhovovat žadateli o půjčku. Všechny uvedené podmínky vám do puntíku splní rychlá půjčka od společnosti Pronto Credit s.r.o. Rychlá pronto půjčka nemá konkurenci a v porovnání s jinými nebankovními půjčkami má celou řadu výhod. I když některé nebankovní společnosti nabízejí výhodné podmínky, nemohou konkurovat pronto půjčkám.

Výhody pronto půjček

Především je to rychlost, neboť peníze můžete mít na svém účtu ihned po schválení a podepsání smlouvy o půjčce. Žádost můžete podat v pohodlí svého domova a vše se vyřizuje online. Přitom se nemusíte obávat žádného pátrání v registru dlužníků , ani požadavku na předložení potvrzení o vašich příjmech nebo vyptávání na jaké účely hodláte peníze použít. Půjčku můžete použít opravdu na cokoliv. Může to být nenadálý výdaj, který nemůžete pokrýt z rodinného rozpočtu, překvapení pro rodinu v podobě kvalitního ojetého auta nebo zahraniční dovolené. Požadovat totiž můžete částku od 10 tisíc až do 100 tisíc Kč, a to minimálně na dobu 12 měsíců a maximálně na 48 měsíců.
Pronto půjčku můžete splácet v dohodnutých měsíčních splátkách nebo ji můžete splatit i předčasně bez jakýchkoliv sankcí.

Jak si půjčit

Doma si otevřete internet, najedete na webové stránky pronto půjčka a kliknete na tlačítko CHCI PŮJČIT. Poté vyplníte registrační formulář, kde zadáte své jméno, rodné číslo, emailovou adresu, číslo mobilního telefonu a pak už jen požadovanou výši a dobu trvání půjčky. V případě kladného vyřízení Vaší žádosti Vás společnost bude kontaktovat a po domluvě s Vámi pošle k podpisu smlouvu buď poštou nebo vlastním kurýrem. Po podpisu smlouvy můžete požadovanou částku mít na svém bankovním účtu téměř ihned, pokud to vaše banka (například. KB ) zvládne.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist