Kalkulačky úspor pro Vás na Kalkulace.eu!


Porovnejte nejlepší nabídky na trhu a ušetřete za běžné platby!

SOUTĚŽ!! ELEKTŘINA NA ROK ZDARMA, VÍCE ZDE!


Porovnání povinného ručení od všech Českých pojišťoven díky nové online kalkulačce. Ihned vidíte zásadní rozdíl v ceně!


On-line nabídka autopojištění od leadera na trhu s pojištěním – Pojišťovny Direct

 

Kalkulačka plynu – možnost zjištění ceny a změny dodavatele plynu – E.ON, RWE, ČEZ

Kalkulačka elektřiny – zjištění možné úspory v řádech tisíců korun od top dodavatelů

 

Formulář (kalkulačka) oddlužení NOVĚ online zde! Ušetřete 70% svých měsíčních splátek!

 

Dále pro Vás připravujeme aktuální informace ke každé kalkulaci. Ať se jedná povinné ručení a její kalkulaci, nebo o zjištění, zdali by jste ušetřili za spotřebu plynu.

Po pravé straně tohoto webu naleznete ty nejnovější články a postřehy z trhu. Díky neustálým novinkám pevně věříme, že se k nám budete i nadále vracet a název webu – Kalkulace.EU se Vám pevně usadí v paměti a použijete jej kdykoliv budete potřebovat zjistit ty nejlepší nabídky. Cenová kalkulace on-line, to je Kalkulace.eu.

Další nabídky neustále připravujeme. Veškeré nabídky serveru Kalkulace.EU jsou naprosto ZDARMA a k ničemu Vás nezavazují. Chystáme: kalkulačka mzdy, kalkulačka spoření a jiné. Nově také formulář pro ODDLUŽENÍ

Veškeré další kalkulačky – oddlužení, penzijní kalkulačka, životní kalkulačka, kalkulačka plynu, kalkulačka elektřiny, a mnohé další.

Máme pro Vás zde nejlevnější povinné ručení na Českém trhu – porovnání online znamená nejvýhodnější porovnání online … Skutečně nabízíme to nejlevnější povinné ručení – podívejte se sami. Vyzkoušejte také i kalkulačku pojišťovny Direct. Jaké pojišťovny porovnáváme?
Allianz pojišťovna
AXA pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna
Česká pojišťovna
ČSOB Pojišťovna
Generali Pojišťovna
Hasičská vzájemná pojišťovna
Kooperativa pojišťovna
Slavia Pojišťovna
Triglav pojišťovna
UNIQA pojišťovna
Wüstenrot pojišťovna
Pojištění aut nejlevněji je možné jen díky velkému objemu pojištěných vozidel.
Nejlevnější pojištění auta naleznete jedině u nás na www.kalkulace.eu, kde si můžete porovnat právě všechny výše uvedené pojišťovny na českém trhu.

V roce 2012 končí svou činnost Direct pojišťovna Direct.cz, člen skupiny RSA. Důvode jsou nedostatečné finanční výsledky. Smouvy doběhnou do konce, pak klienty čeká změna Direct smlouvy za jinou pojišťovnu. Změna smlouvy možná i pomocí portálu Kalkulace.eu, kde je možné provést porovnání povinné ručení. Kalkulačka povinné ručení je zde ji několik let a za tu dobu je spokojena tisícovka lidí.
Dále nabízíme například porovnání cen plynu, porovnání cen elektřiny a nov také Půjčka před výplatou na http://www.pujckam.cz/pujcka-pred-vyplatou-na-pujckam-cz/.

Kalkulačka povinné ručení 2013 – Kalkulačka povinného ručení 2012 je velmi vyhledávanou službou na levnější povinné ručení a úsporu na platbách v řádech tisíců korun. Nás však zajímá, jak bude vypadat povinné ručení v roce 2013 nebo 2014. Vzhledem k tomu, ž ceny povinného ručení stále klesají a služby se zvětšují. Například asistenční nehodová služba u povinného ručení nebo havarijního pojištění je stále atraktivnější a stále za nižší ceny. Nicméně to se nedá přeci dělat donekonečna. Jednou přece musí být pojišťovna u ceny, pod kterou nejde. Přece nebude povinné ručen zdarma? Stačí, že například čelní sklo je zdarma, resp. Připojištění čelního skla zdarma. Byť limity takového pojistného plnění z pojištění skla bývá mnohdy daleko nižší, nežli skutečná škoda. Pak samozřejmě pojištěný doplácí na to, že si zvolil levnější povinné ručení. Těšíme se tady až přijde kalkulačka povinného ručení 2013, případně 2014. Pak se teprve uvidí, kam až jsou pojišťovny schopny zajít, aby zlákali nové klienty.
Vyzkoušejte si porovnání ručení 2012 zde.

TOPlist