Na co si dát pozor při výběru půjčky?

Posted on Leden 3rd, 2016 in Půjčky by admin


Nikdy nebyly peníze tak dostupné, jako v současnosti. Potřebujete si půjčit? Žádný problém. Peníze, které potřebujete, získáte velice rychle. Ovšem má to jeden háček. Cenou za velkou rychlost často bývají vysoké úroky a RPSN. Kde a za jakých můžete získat úvěr, pokud na jeho uzavření opravdu spěcháte?

Nenechte se napálit

Jako první se nabízí nebankovní půjčky ihned. Jak si ale vybrat vhodnou půjčku, abyste nikomu nenaletěli a dostali opravdu kvalitní produkt?

  • Uzavírejte smlouvy o úvěrech jenom s renomovanými společnostmi, za které mluví výsledky jejich práce, tedy dlouholeté působení na našem trhu a reference spokojených zákazníků.
  • Udělejte si čas na prozkoumání internetových diskusí, kde najdete zkušenosti klientů.
  • Trvejte na tom, že seriózní společnost vás se všemi podmínkami smlouvy seznámí ještě před jejím podpisem a zodpoví vám dotazy.
  • Prostudujte si veškerou dokumentaci, i tu, na kterou smlouva jenom odkazuje.
  • Využijte internetové srovnávače pro porovnání různých nabídek.Nemusíte dokládat příjmy

Jaké nebankovní půjčky na trhu najdete a co od nich můžete očekávat? Jedním z úvěrů s transparentním přístupem je Pronto půjčka bez nutnosti dokládání příjmů. V jejím případě dosáhnete až na částky 50 000 Kč a nepotřebujete ručitele. Podle klientů je její předností rychlost schvalování a skutečnost, že poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků.

Nejnižší poplatky a možnost prodloužení

Pozitivním hodnocením ze strany klientů je typická také Japonská půjčka s řadou výhod. První, co potenciálního klienta zaujme, jsou nízké poplatky. Sjednání probíhá velice jednoduše pomocí webového formuláře. Pravidla jsou předem jasná, poprvé si můžete půjčit maximálně 10 000 Kč. Důležitá je i možnost prodloužení splatnosti půjčky, a to až pětkrát o 30 dní, tedy celkově o 150 dní. Vždy ale musíte splatit alespoň 20 % půjčené částky.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist