Povinné autopojištění kalkulačka

Posted on Červenec 29th, 2013 in Povinné ručení by lucie


Spočítejte si, kde ušetříte

Také máte pocit, že stále jen za něco platíte? Máte hromadu výdajů a už si ani nepamatujete, kdy se vám naposledy podařilo za něco ušetřit? Pokud máte pocit, že všechny vaše výdaje jen rostou, pomozte jim a zvolte si svou vlastní cestu, na které ušetříte. Prověřte možnosti, kde je to možné – jednou z nich je například možnost ušetřit za povinné autopojištění.Bez vašeho vozu už si svůj život možná nedokážete ani představit, ulehčuje vám cesty do práce, nákupy, … Ale na druhou stranu taky řádně zasahuje do vašeho rodinného rozpočtu. Cenu benzínu nebo nafty sami neovlivníte, co ale ovlivnit můžete, je částka, kterou budete platit za povinné autopojištění? Jak na to?

Změna povinného autopojištění

Váš vůz musí být dle zákona pojištěn. Zákon už však v žádném případě neurčuje, u koho si máte nechat auto pojistit. Možná jste léta zvyklí na jednu a tu samou pojišťovnu, která vám dle svých slov poskytuje ty nejlepší podmínky, avšak možná se jedná o nejlepší podmínky pouze v rámci dané společnosti. Pokud totiž porovnáte ceny za povinné autopojištění mezi jednotlivými pojišťovnami, zjistíte, že na povinném ručení můžete změnou poskytovatele ročně ušetřit stovky až dokonce tisíce korun.

Spočítejte si to

Abyste mohli porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven, nemusíte trávit celý den obíháním a sháněním důležitých informací. V podstatě vám na to stačí pět minut v pohodlí vašeho domova. Jak je to možné? Jednoduše, porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven totiž můžete provést přes internet pomocí kalkulačky povinného autopojištění, kam zadáte základní údaje o vašem voze. Kalkulačka povinného autopojištění za vás pak propočítá a porovná jednotlivé nabídky a vy se tak můžete v klidu a pohodlí rozhodnout, který dodavatel je pro vás ten nejvýhodnější.

Na co si dát pozor

Než se však definitivně rozhodnete pro změnu, porovnejte zároveň i jednotlivé podmínky pojistek, například výši pojistného plnění či vaši spoluúčast. To jsou totiž důležité parametry, které mají v případě nehody velký vliv.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist