Porovnání cen plynu

Posted on Prosinec 4th, 2011 in Kalkulace ceny plynu by admin


Porovnání cen plynu online?

Cena plynu neustále stoupá, v roce 2012 bude opět dražší. Jak se proti tomu bránit? Jednině změnou dodavatele plynu za levnějšího. Ale který je ten nejlevnější dodavatel plynu?  Právě to zjistíte v naší online kalkulačce: kalkulačka ceny plynu .Samotné porovnání cen plynu je velice jednoduché, Stačí vyplnit údaje o Vás, spotřebě a systém Vám sám automaticky vyhodnotí, jaký dodavatel je pro Vás při Vaši aktuální spotřebě nejvýhodnější. Samotná změna je pak velice jednoduchá, stačí trocha spolupráce a vše ostatní zařídíme my.

Kalkulačka plynu provede porovnání cen plynu na základě jen a jen Vašich parametrů, proto je nutné zadat je co nejpřesněji. Následně se dozvíte, zdali je nejlevnější ČEZ E ON, nebo některý z dalších dodavatelů energií. Protože samotný plyn již u stávajícího dodavatele levnější zřejmě nebude, je porovnání cen plynu jednou z alternativ, jak učinit přítrž každoročnímu zvyšování ceny za plynu i ostatní energie, které především v zimním období velmi výrazně hýbou rozpočtem.

Doporučujeme také poradnu ceny plynu a elektřiny na našem serveru. Můžete zde diskutovat o cenách, výhodách  a nevýhodách jednotlivých dodavatelů. Věříme, že v poradně cen plynu i elektřiny naleznete veškeré informace, které váz zajímají. Porovnání cen plynu se vyplatí již při odběru plynu i v malé domácnosti, především pak, topí-li se plynem v zimním období.

Věříme, ža kalkulačka plynu 2011 bude užitečná i v následujícím roce 2012, kdy opět energie podraží a sehnat levně plyn, nebo energie všeobecně bude čím dál tím větší problém. Vyzkoušejte proto i nyní ještě naše další kalkulačky, např. levná elektřina


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist