Kalkulačka plynu

Posted on Červenec 22nd, 2013 in Kalkulace ceny plynu by lucie


Jak ušetřit za plyn

Sice možná nepočítáte každou korunu, ale proč neušetřit, když je to možné a nic to nestojí? Mnoho z nás si stěžuje na vysoké ceny energií a snaží se šetřit vodu, elektřinu a plyn. Co ale zkusit ušetřit tím, že změníte dodavatele a necháte si poskytovat dodávky energií levněji?


Levnější plyn

Rok co rok dochází ke zvyšování cen plynu. Tyto negativní změny pro vaši peněženku zaznamenáte, ať už na plynu pouze vaříte, nebo jej používáte i k topení či ohřevu vody. Čím více plyn používáte, tím více samozřejmě pociťujete sebemenší nárůst cen. Mnohdy však máte možnost získat levnější plyn, a to pokud se nebudete spoléhat na svého standardního dodavatele, ale zvolíte si toho, který poskytuje levnější tarif.

Změna dodavatele plynu

V České republice je řada dodavatelů plynu, kteří nabízí svým zákazníkům nejrůznější tarify a bonusy. Při porovnání jejich cen pak zjistíte, že jsou rozdíly mezi jednotlivými dodavateli poměrně velké. A jak tedy nejjednodušeji zjistit, který dodavatel vám dodá nejlevnější plyn? Stačí zavítat na internet a nalézt si kalkulačky plynu.

Kalkulačka plynu

Kalkulačka ceny plynu v sobě zahrnuje tarify a bonusy jednotlivých dodavatelů. Po zadání místa, ve kterém bydlíte, uvedení, zda bydlíte v bytě nebo rodinném domě a k čemu všemu plyn používáte, se během krátké chvíle dozvíte, jaké možnosti dodavatelů máte na výběr. Jednotliví dodavatelé jsou většinou seřazeni od těch nejlevnějších po nejdražší, proto je porovnání cen plynu opravdu přehledné. Jakmile si vyberete nového dodavatele plynu, kontaktujte ho a nechte si sepsat novou smlouvu a vypovědět smlouvu stávající. Většina dodavatelů vyřídí všechny nezbytné záležitosti týkající se zániku stávající smlouvy a vyřešení nových dodávek za vás.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist