Kalkulačka oddlužení

Posted on Únor 13th, 2011 in Oddlužení by admin


Insolvence kalkulačka

Fenomén oddlužení a řešení

Dostali jste se do nelehké životní situace? Nevíte jak splácet Vaše půjčky? Zde se Vám pokusíme poradit, jak vyzrát nad dluhy a jak se definitivně oddlužit. Budeme se zde bavit o tzv. insolvenci, což je případ, kdy osoba nemůže naplňovat svoje platební povinnosti.

-    Řešení zadlužení

Poté, co si připustíte, že už na splácení dluhů nemáte dostatek financí, je vhodné navštívit poradnu pro pomoc s dluhy. Existuje mnoho způsobů řešení oddlužení, nejsnažší cestou je pomoc příbuzných a blízkých, avšak riskujete, že se zadlužíte na dlouhou dobu jim samým. Při vybírání způsobů oddlužení, ale nesmíte zpanikařit a dělat ukvapené závěry, s tím Vám mimo jiné pomůže i naše kalkulačka oddlužení. Nejšetrnějším řešením vůči Vám i lidem na kterých Vám záleží, je způsob dohody mezi Vámi a Vaším věřitelem, který by Vám měl navrhnout výši úroků a měsíčních splátek. Pokud ale budete mít více půjček a nebudete schopni se s věřiteli dohodnout a vyřešit své zadlužení dohodou, posledním řešením je vyhlášení osobního bankrotu, který je v České republice povolen od roku 2007.

Kalkulace.eu

-          Co splácet dříve

Jestliže už máte mnoho finančních půjček, leasingů, úvěrů, hypoték, nejste schopni své celkové zadlužení v dohledné době splácet a chcete se vyhnout osobnímu bankrotu, neztrácejte hlavu, vše si pečlivé spočítejte na kalkulačce zadlužení na tomto webu, která Vám přesně určí, v jak velké finanční tísni jste a jestli se máte obávat celkového zadlužení. Nápomocny Vám mohou být i agentury, které se specializují na pomoc lidem neschopných splácet s dluhy, paradoxem ovšem je, že daným poradnám budete muset za pomoc s oddlužením zaplatit. Poradny s dluhy, by Vám měli poradit jaké finanční půjčky splácet dříve a které mohou počkat. Zpravidla platí, že oddlužení se zbavíte nejlépe, když budete prvně splácet starší půjčky. Ovšem musíte si dát pozor na smlouvy a finanční „tresty“, které Vás za pozdní splátky čekají, v praxi se jedná o zvýšení úroků a dalších sankcích při nesplnění termínu.

Vyzkoušejte také: kalkulačka oddlužení

Další užitečné informace o tomto tématu pro Vás připravujeme v následujících dnech.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist