Kalkulačka energií je i v ČR!

Posted on Duben 24th, 2011 in Kalkulačka energií by admin


Kalkulačka energií je i na českém trhu..

Již nemusíte za energii platit ani o korunu víc. Stačí přejít ke společnosti, která nabízí nejnižší ceny a také nejvýhodnější služby. V současné době má možnost změnit dodavatele energie každý a nejlepší se k tomuto kroku rozhodnout po srovnání cen. Změna dodavatele je svobodná volba, pro kterou se může rozhodnout každý. Jedná se o zcela jednoduchý proces, kdy stačí pouze zrušit smlouvu a sjednat novou. Jedná se pouze o papírovou záležitost, od níž nemusíte čekat zdlouhavé jednání. Před změnou vyzkoušejte energie porovnání, kdy můžete vybrat nejvhodnějšího dodavatele energie. Každý zákazník, ať už se jedná o nákup jídla, hledá levnější varianty. A stejně tak tomu je i v případě energie.

Porovnat nabídky ihned: http://www.kalkulace.eu/kalkulacka-elektriny/ nebo http://www.kalkulace.eu/kalkulace-plynu/

Již se nesetkáváme s monopolem, protože v případě elektřiny si můžete dodavatele volit již od roku 2006. Ani na trhu s plynem neexistuje jediná firma dodávající energii. Ročně můžete díky energie srovnání ušetřit desetitisíce korun, a to jak za elektřinu, tak i plyn, topení či vodu. Nikomu by se nechtělo procházet složité ceníky, které často mlží, a proto je jednoduché využít kalkulačku energie. V domácnosti si tak vypočtete cenu za energii, dle čehož zvolíte vhodného dodavatele. Ohlížejte se na tarify, u nichž jsou nejnižší ceny energií.

 

Nikdo nemá zakázáno přejít ke konkurenci, ať už bydlíte na vesnici či ve městě. Ceny energií se však liší místem bydliště, někde jsou sazby vyšší, jinde nižší. V současné době nabízí energii více jak deset společností, které se předhání svými slevovými nabídkami a nízkými cenami. Změna dodavatele energie je zcela zdarma, nemusíte se tedy bát, že po vás budou společnosti vyžadovat neuvěřitelné peníze. Změna dodavatele však může trvat delší dobu, protože po zrušení smlouvy z vaší strany dochází k uplynutí výpovědní lhůty, která může být měsíční, ale také půlroční.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist