Srovnání cen plynu

Posted on Březen 21st, 2011 in Kalkulace ceny plynu by admin


Kalkulačka plynu a srovnání cen

Plyn je jedním z největších „finančních pálek“, kterých bychom se nejraději zbavili a pominuli je. To ovšem není možné, plyn je v normální domácnosti bez výjimky třeba, pokud pominu tzv. moderní domy, kde je plyn nahrazen solární energií, která je přeměněna na elektrickou energii, což zní zajímavě, počáteční vklad peněz je tak vysoký, že většina lidí raději zůstanu při odběru plynu.

Co je to plyn?

Slovo plyn má v podstatě v českém jazyce dva hlavní významy, první význam pochází z alchymie (řecky oheň), neboli novodobý název chemie, kdy při vyučování nás paní profesorka snažila naučit, že plyn je skupenství látek, ve kterém jsou jednotlivé částice daleko od sebe, pohybují se volně v celém objemu a téměř na sebe navzájem nepůsobí žádnými silami.

Kalkulace.eu

V dnešní době se ale s tímto pojmem setkáváme především se slovním spojením „jak ušetřit za plyn“. Ceny plynu jsou nestálé a za poslední roky stoupá, dle mého názory je jen otázku času, než plyn nahradí jiná (nerostná) surovina. Jestliže chcete mít jistotu, že na plynu již více nemůžete ušetřit, určitě zkuste kalkulátor plynu, výsledkem možná budete příjemně překvapeni.

Jak ušetřit za plyn?

Ceny za plyn se v podstatě můžete zcela zbavit, neboť již dnes lze plyn nahradit kupříkladu elektřinou (elektrická topení pro vytváření tepla). Taková zařízení jsou ale dražší, tudíž se Vám nevyplatí při pořízení, další finanční investice jsou také třeba, tudíž i ohledně budoucnosti je výhodnější používat plynová topení.

Způsobů a rad jakým způsobem lze ušetřit na ceně plynu jsou stovky, ne-li tisíce. Většina z těchto „úžasných rad“ Vás nabádá, abyste méně používali radiátory, plynové vařiče, abyste jednoduše řečeno omezovali používaní domácích spotřebičů a jiných zařízení na plyn. Tyto rady jak snížit ceny plynu jsou špatné, neboť kvůli nim musíte měnit svůj životní styl a přizpůsobovat se daným „radám“. Já pro Vás mám lepší řešení, vyzkoušejte náš kalkulátor plynu a zjistěte, jak se dá ušetřit na ceně plynu, bez toho, aniž byste se museli přizpůsobovat!

Vyzkoušejte i naše další kalkulačky: kalkulačka poviné ručení a oddlužení online


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist