Povinné ručení od České pojišťovny

Posted on Květen 14th, 2011 in Povinné ručení by admin


Povinné ručení od České pojišťovny

Povinné ručení od České pojišťovny nabízí ochranu, která byla donedávna novinkou na trhu, jedná se o první povinné ručení bez povinností.O co jde? V rámci povinného ručení Vám nabízí Česká pojišťovna ochranu i pro případ, že nehodu zaviní někdo jiný. Nestaráte se o komunikaci s pojišťovnou viníka, vše za Vás vyřídí.Navíc při nehodně poskytují do 3 dnů náhradní vozidlo zdarma a to i když jste viníkem Vy. Odtah nepojízdného vozidla do 500km také zdarma. Díky této nadstandardní asistenci zdarma se tento produkt stává zcela revolučním.Mezi další zajímavosti patří například i fakt, že Česka pojišťovna umožňuje nahlásit pojistnou událost jak na telefonu 841 114 114, tak i třeba přes novou mobilní aplikaci, kterou uveda pojišťovna na trh jako jedna z prvních. Dále ji má např. Direct pojišťovna. Přímo na místě můžete nyní vyfotit událost a obratem ji odeslat, celý proces se tak výrazně zrychlí.Součástí nového 1. Povinného ručení Bez povinností je také úrazové pojištění řidiče nebo všech cestujících ve vozidle zdarma – neplatí pro základní variantu start.

porovnat všechny nabídky povinného ručení!

Povinné ručení, které nabízí tato pojišťovna bylo ještě donedávna úplně bezkonkurenční, avšak i další pojišťovny zareagovali a přicházejí na trh s produkty, které se tomuto velmi podobají.

Příště si budeme právě o nových auto pojistkách psát, včetně rad, jaký je postup po nehodě, co je to povinné výbava i jaké limity plnění u povinného ručení zvolit, aby krylo ztráty, které mohou s provozem vozidla poškozenému vzniknout.
Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist