Oddlužení online

Posted on Březen 27th, 2011 in Oddlužení by admin


Oddlužení

Zřídily jste si velké množství půjček, které již nemáte možnost nadále splácet? Přišli jste o zaměstnání a nynější přítok peněz Vám nestačí na uhrazení dluhů? Jste fyzická osoba a chcete se celkově zbavit oddlužení? Ptáte se, co je třeba pro oddlužení bez zástavy? Pokud se chcete dozvědět odpovědi na tyto otázky a dozvědět se více o odlužení, čtěte dál.

Celkové oddlužení zdarma  (formulář zde)

Nejčastějším případem je fyzická osoba, která hledá způsob, jak se oddlužit a zbavit se všech svých věřitelů. Nejzazší řešení fyzické oddlužení osoby je vyhlášení osobního bankrotu, který nové od roku 2008 může využít nejen právnická osoba. Osobní bankrot Vám zamezí v blízké budoucnosti splatit všechny dluhy. Proto je důležité hledat jiná řešení celkového oddlužení fyzické osoby.

Na co si dát pozor

Nejlepší je se případné potřebě oddlužit se zcela vyvarovat. Existuje několik zásad, jak dbát na budoucí ochranu naší finanční jistoty. Určitě si dejte pozor na smlouvu, kterou s bankou, nebo jinou společností uzavíráte, především si pozorně pročtěte podmínky pro případné nevčasné splácení. Neboť při potencionálnímu zpoždění splátky můžete na pokutách zaplatit více, než-li jste si z počátku zapůjčili! I přesto, že si půjčíte kupříkladu pouze deset tisíc korun, následně nezaplatíte splátky, budete ignorovat výzvy k zaplacení, může Vaše oddlužení řešit exekuce. Dobrým způsobem je oddlužení bez nemovitosti, kdy se Vám podaří s věřiteli sjednat podmínky pro další splácení.

Kalkulačka oddlužení

Způsoby oddlužení

V praxi má možnost oddlužení fyzická osoba na výběr celkem dvě možnosti. První je prodat všechen svůj majetek, oddlužit se zastavit nemovitost a vzdát se dalších cenných předmětů. Druhou, pro většinu přijatelnější možností je „5 let žít na životním minimu“. Jestliže se chcete oddlužit, Vy sami si musíte zhotovit návrh Vašeho postupu a ten odeslat na insolventní soud.

Obsah návrhu oddlužení

Návrh na oddlužení fyzické osoby musí podat na insolventní soud daná osoba, které se zadlužení týká. Návrh oddlužení by měl obsahovat všechen majetek osoby, listiny (jež dokládají příjmy dlužníka), majetek v akciích a cenných papírech, seznam závazků.

Exekuce bez zástavy nemovitosti

Chcete se vyhnout zástavy Vaší nemovitosti? Nechcete přijít o střechu nad hlavou? Jedná se o nejčastější otázku, kterou si pokládají všichni dlužníci, kteří uvažují nad osobním bankrotem. V praxi ve většině případů, lze vyjít z osobního bankrotu bez zástavy nemovitosti, nic ale není předem jisté. V praxi musíte oslovit specializovanou agenturu na specializaci „provádění“ exekuce fyzických osob. Jen za konzultace zaplatíte dané společnosti řadově stokoruny, výsledek ani to, jestli Vás firma přijme, není jisté. Proto si předem rozhodně dobře promyslete, jestli se Vám kontaktovat agenturu na pomoc s oddlužením vyplatí, protože v důsledku můžete přijít ještě o víc.

Formulář oddlužení zde!


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist