levná elektřina kalkulačka

Posted on Červenec 15th, 2013 in Kalkulace elektřiny by lucie


Jak mít levnější elektřinu

Život bez elektřiny už si snad nikdo z nás nedovede ani představit. Svítit svíčkami, žádná televize ani počítač, spousta omezení a vzdávání se věcí, které nám přijdou naprosto samozřejmé a jsou nedílnou součástí našeho života… Na druhou stranu nás ale obtěžují výdaje, které za odběr elektřiny měsíc co měsíc platíme a říkáme si, proč musíme platit tolik. Opravdu je nutné platit tak vysoké částky?


Existuje levná elektřina?

Možná si pokládáte otázku, jestli je opravdu možné pořídit si levnou elektřinu a kde ji vlastně hledat. Samozřejmě vám nikdo neposkytne odběr elektřiny zdarma, ale může se vám podařit ušetřit poměrně vysoké částky. A jak na to? Stačí se porozhlédnout kolem, kdo všechno elektřinu dodává a porovnat si ceny jednotlivých dodavatelů elektřiny. Možná budete překvapeni, jak velké rozdíly mohou mezi jednotlivými dodavateli elektřiny být.

Jak porovnat ceny?

Pro porovnání cen elektřiny u jednotlivých dodavatelů nemusíte obcházet dané pobočky a ptát se na cenu služeb. Způsob, jak zjistit ceny a porovnat je mezi sebou, je mnohem jednodušší. Stačí, když využijete tzv. kalkulačku elektřiny. Kalkulačka elektřiny představuje službu, kde si po zadání několika málo parametrů během chvilky porovnáte, jaké jsou nabízené ceny jednotlivých dodavatelů. Kalkulačka elektřiny většinou počítá i s bonusy a výhodami, které daný dodavatel nabízí, tudíž okamžitě zjistíte, která služba je pro vás ta nejlepší a nejvýhodnější. Kalkulačku elektřiny naleznete na internetu, takže si ceny můžete porovnat v klidu a pohodlí domova, aniž byste museli zbytečně ztrácet váš čas obcházením jednotlivých dodavatelů a doma pak ještě porovnávat, kdo vám co nabídl.

Jak změnit dodavatele?

Změnu dodavatele elektřiny můžete provést buď přímo pomocí internetu, nebo návštěvou pobočky vámi nově vybraného dodavatele. Ten s vámi sepíše novou smlouvu a vypoví za vás tu stávající. Využijte této možnosti a odebírejte levnou elektřinu. Ušetřit za elektřinu můžete už dnes.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist