Kalkulačka plynu nově online

Posted on Březen 20th, 2011 in Kalkulace ceny plynu by admin


Kalkulačka plynu pro Vás také nově online!

 

Zjistili jste, že ceny plynu stále rostou? Chcete se bránit a nevíte, jakým způsobem šetřit? Na jednu stranu chcete ušetřit na plynu za každou cenu, ovšem na druhou stranu nechcete zcela změnit svůj denní život? Pokud ano, nacházíte se na správné internetové stránce, neboť zde se dozvíte vše o tom, jak se lze ušetřit za plyn.

Spotřebiče, které nejvíce odebírají plyn

Největším domácím „žroutem“ plynu je bez pochyby kotel! V hledisku budoucnosti se Vám určitě vyplatí pořídit si nový moderní kotel, jestliže již takový nevlastníte. Plynový kotel patří mezi spotřebiče, do kterých se vyplatí investovat více, protože se Vám časem investice vrátí. Jestliže máte zájem na cenách plynu ušetřit i jiným, odlišným způsobem, vyzkoušejte naši kalkulačku plynu, kde zjistíte, jak máte šetřit na plynu právě Vy!

Kalkulace.eu

Jak seřídit kotel

Ptáte se sami sebe, jakým způsobem seřídit plynový kotel, abych ušetřil/a za plyn? Odpověď je snadná, stačí se držet pouze několika pravidel. Váš průtokový ohřívač na plynovém kotli by měl být nastaven na co nejmenší možnou teplotu. Do průtokového ohřívače již nadále nepřidávejte studenou. Pořízení novodobého plynového kotle se Vám vyplatí především díky tomu, že lze doba ohřívání a samotný ohřev naplánovat v rámci několika měsíců dopředu, čímž lze velmi výrazně ušetřit za ceny plynu. Téměř nejpodstatnějším aspektem při instalaci kotle je jeho izolace. Proto se finančně do budoucna vyplatí objednat si na instalování plynového kotle specializovanou agenturu. Vyzkoušejte kalkulačku na plyn, kde se dozvíte jak právě Vaše domácnost může ušetřit za cenu za plyn.

Nesmyslné rady na šetření za plyn

V tisku, televizi, na internetu, všude, kde je to jen možné, se dozvíte, jak se vyplatí nenechat odtékat teplou vodu, splachovat již použitou vodou. Tyto rady zní ekologicky a logicky. Ovšem uvědomte si i druhou stranu, stránku humornou, nemůžeme být přece ovlivňovány masmédii a internetovými portály, každý z nás musí poznat, co se vyplatí a co je nesmysl. Proto se vyvarujte radám typu: při čištění zubů si pusťte pouze ledovou vodu, koupejte se jen chvíli, kupte si malou vanu, nekoupejte se, ale sprchujte – tyto rady jsou nesmyslné, sice Vám pár korun ušetří, ale uvědomte si, že nejste stroje, ale lidé. Pokud máte zájem skutečně ušetřit na ceně za plyn, zkuste náš kalkulátor plynu.

Porovnat nabídky dodavatelů plynu zde: kalkulačka plynu vyzkoušejte také: kalkulačka elektřiny


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist