Jak na oddlužení ?

Posted on Duben 27th, 2011 in Oddlužení by admin


Jak na oddlužení online? Formulář – dotazník ke stažení ZDE: ODDLUŽENÍ FORMULÁŘ

Celá řada lidí se snaží řešit své problémy s financemi oddlužením. Dlužníci tak řeší svou kritickou ekonomickou situaci. Dnes se insolvenční soudy potýkají se stále více soudními případy úpadku, kdy dlužník požaduje o oddlužení právní formou. V současné době představuje oddlužení zcela nový způsob, jak zbavit dlužníka jeho dluhů. Není to však nic jednoduchého. Řešení dluhů je vždy jen a jen na Vás! Dlužník je totiž povinen splnit dostatečné požadavky. Insolvenční zákon se totiž vztahuje pouze na fyzické a právnické osoby, které nejsou podnikateli.Vyzkoušejte i naše další kalkulačky: online kalkulačky

Trendem dnešní doby se stalo zadlužení, a to zejména v rámci ekonomické krize, která pohltila celý svět. Neustále stoupá zadlužení obyvatelstva, což je způsobeno nesplácením dluhů. Lidé často řeší splacení svých stávajících půjček půjčkami novými, čímž se dostávají do koloběhu, z něhož se těžko dostanou. I přesto, že si lidé nemohou dovolit exotickou dovolenou, jedou na ni a zadluží se tak u nebankovních či bankovních institucí. Druhou možností, jak se půjček zbavit je oddlužit se. V této oblasti pamatujte na komunikaci a dohodu. Můžete se s investory dohodnout na splácení financí anebo jim navrhnout nabídku, která bude výhodná pro obě strany. Pokud budete žádat o oddlužení, musíte být schopni během následujících pěti let splatit minimálně třicet procent svého dluhu věřitelům.

 

Oddlužení probíhá také prodejem nemovitosti, ale nesmíte být v exekučním řízení. V tomto případě je prodání nemovitosti zakázáno. Oddlužení bez nemovitosti je vhodné pro méně zadlužené jedince, kteří mají cenné movité věci, které dokážou pokrýt většinu nákladů. Pokud chcete splácet více půjček najednou, pak vám poslouží konsolidace půjček, kdy se vám sjednotí splácení půjček do jednoho. Pamatujte, že čím méně půjček, tím lépe. Nejlepší by bylo nemít půjčku žádnou. V případě oddlužení je potřeba, aby člověk přemýšlel nad tím, kde nejvíce ušetřit.


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist