Ceny plynu pro rok 2013

Posted on Říjen 29th, 2012 in Kalkulace ceny plynu by admin


Ceny plynu pro rok 2013

Zemní plyn je dnes stále aktuální téma, především v případě, že se v domácnosti snažíme ušetřit, ale máme jen málo možností, kde se šetřením penězi začít. Na plynu lze ušetřit především proto, že si můžeme vybrat dodavatele. Dodavatelů je celá řada a každý z nich má svoje výhody i nevýhody, proto byste se při studování podmínek dodavatelů měli věnovat všem položkám, nejen aktuální finanční úspoře a podobně. Více na: http://www.kalkulace.eu/kalkulace-plynu/Dalším faktem je, že ceny plynu se dost mění, ceny plynu pro rok 2013 se od cen současných budou lišit, ovšem říct jak, je poměrně složité. Spousta firem to ani říct nemůže, protože jsou závislí na dodávkách od jiné firmy a tak dále. Existují ovšem i firmy, které ceny do budoucna garantují, protože mají vlastní zdroje, takže si cenu tvoří sami a podobně.

S rozhodováním, který dodavatel plynu je pro vás nejlepší vám může dopomoci program kalkulačka plynu. Kalkulačka plynu funguje tak, že pokud do ní zadáte své údaje, tak vám okamžitě naběhnou dodavatelé plynu, seřazeny od toho, který je pro vás nejvýhodnější až po toho, u kterého byste platili zbytečně moc peněz. V případě, že na prvním místě nebude právě ten váš dodavatel, pak stačí vyplnit smlouvu a za několik chvil již začínáte šetřit peníze za plyn.

Obecně lze říct, že cena plynu v roce 2013 poroste, proto byste se měli začít o cenách plynu informovat již dnes. Není totiž výjimkou, že domácnosti, které přešly od jiného dodavatele, ušetřily tisíce a tisíce korun ročně. Samozřejmě záleží na řadě faktorů, pro představu si můžeme uvést třeba fakt, na co všechno plyn užíváte, jestli jen na vytápění nebo i na vaření a tak dále. Výši ceny za plyn ovlivňuje i vláda se svými nařízeními, které uvaluje na distributory, různé DPH a jiné poplatky. Info zde: http://www.kalkulace.eu/kalkulace-plynu/


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist