Asistenční služba zkušenosti

Posted on Říjen 31st, 2011 in Povinné ručení by admin


Asistenční služba,

někdy také nehodová nebo poruchová služba je dnes součástí skoro každého povinného ručení. Navíc pokud máte současně od pojišťovny i havarijní pojištění, zpravidla se Vám limity plnění od asistenční služby zdvojnásobují.  To například znamená, že Vám bude vozidlo odtaženo do vzdálenějšího servisu, nebo například v zahraničí se zvyšují limity za poskytnuté ubytování po dobu nezbytně nutnou pro odstranění závady na vozidle.Samotná asistenční / nehodová služba Vám pomůže tak, jak jste si ji nastavili při sjednání povinného ručení. V dnešní době se pojišťovny přetahují o klienty a tak se kvalita asistenčních služeb rapidně zvýšila. Vždy je však dobré se dobré se zajímat o to, jakou variantu asistence máte a co všechno je v ní obsaženo. Srovnání povinného ručení včetně výpisů asistenčních služeb naleznete třeba zde: kalkulačka ručení. Nově si také můžete vyměnit zkušenosti na novém portálu Spočítáme.cz – finanční poradna online. Zde se na základě rad zkušenějších uživatelů můžete rozhodnout, jakou pojišťovnu potažmo jaké povinné ručení zvolit a s jakou asistenční službou. Co by měla asistenční služba –asistence obsahovat? Především servis a odtah.

A to pokud nabouráte vy, tak i pokud někdo nabourá Vás. Odtažení do nejbližšího servisu je samozřejmostí, zapůjčení náhradního auta zdarma zpravidla také. Pozor si dejte na cizí odtahovou službu. Ta se zpravidla postará o odtah i další služby, ale nechá si za to také řádně zaplatit. Navíc jejich vozy jsou mnohdy podobné vozům policie čr.

Navíc Vaše povinné ručení hradí jen ceny dle tabulek, takže odtah od jiné asistenční služby může být daleko dražší, nežli si vůbec myslíte. Takže při výběru, od koho si necháte po nehodně odtáhnout vůz pořádně přemýšlejte..


Jaké jsou Vaše zkušenosti? Napište nám je..


Jméno *

Emailová adresa *

TOPlist